yonad.cz - ubytujte se snadno

Kontaktujte nás:    formulářem | e-mailem
+420 412 554 286

1 2 3 4 5

Vybavení a služby

  • Zahrada/park
  • Internet
  • Parkování
  • Pes

Penzion U LAMY

Pletařská 660/9, 407 46 Krásná Lípa


Ubytování U lamy se nachází v Krásné Lípě, centru Českého Švýcarska. Nabízíme ubytování v nekuřáckém prostředí, v podkrovních pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou jednolůžkové, dvou -  a třílůžkové. Dále nabízíme také apartmán/prázdninový byt pro 4 osoby, kde jsou 2 oddělené ložnice. Oknem občas nakukují naše lamy.Pro další stravování Vám doporučíme restaurace v místě nebo na trase Vašich výletů.Na zahradě žijí 2 lamy guanako, jmenují se Kao a Wiki, Chutnají jim vrbové větve, jablka a mrkev. K dispozici budete mít základní nádobí (hrnky, talířky, apod.), rychlovarná konvice a další praktické vybavení. Ve společných prostorách můžete využít také mikrovlnnou troubu nebo lednici.
Přímo na pokoj si můžete přiobjednat snídaňový košík, ve kterém najdete pečivo, kávu, čaj, džus, máslo, sýr, salám, mléko, cereálie, jogurt, džem, cukr a med.
K plánování výletů se hodí internet. K celosvětové pavučině se můžete připojit (samozřejmě bezplatně) prostřednictvím Wi-Fi sítě LamaNet.
V případě potřeby je na pokoj možné umístit také přistýlku. Spolu s Vámi se mohou po předchozí dohodě ubytovat také Vaši domácí mazlíčci.


U tohoto ubytovacího zařízení není možnost ověřit dostupnost online. Zadejte poptávku a my Vás do hodiny (denně od 8:00 do 18:00) informujeme, zda jsou požadované pokoje na zadaný termín k dispozici.


 
 
 
 

Copyright © 2006 - 2011 Online Travel Solutions s.r.o.

Online Travel Solutions s.r.o. :

´